1 Aylık Envato Elements Satın Al

100.00

Close
Price Summary
  • 100.00
  • 100.00
  • 100.00
Stokta

• 30 gün kullanılabilir.
• Size özel kullanım sunar.
• Mail adresinize tanımlanır.

 

Stok kodu: 73774 Kategoriler: Etiketler: , ,
Açıklama

Envato Hesap Satın Al
Envato elements yaratıcı projelerde kullanılabilecek WordPress temalarından ses ve video çekimlerine kadar geniş bir dijital varlık yelpazesi sunan çevrimiçi bir pazardır. Platform 1,5 milyondan fazla aktif alıcı ve satıcıya, 8 milyondan fazla topluluk üyesine ve 5 milyondan fazla satılık ürüne ev sahipliği yapmaktadır. ThemeForest, Envato’nun en yüksek trafiğe sahip pazarıdır ve Ağustos 2018’de Alexa’ya göre dünya genelinde en çok ziyaret edilen 580. site olmuştur. 2006 yılında Collis Ta’eed, Cyan Claire ve Jun Rung tarafından kurulan Envato, TrustPilot’ta 4,3 yıldızlı bir değerlendirmeye sahiptir.

Envato satın al yaratıcı bireyler ve yaratıcı varlıklar için Melbourne’da bulunan önde gelen bir pazar yeridir. Video görüntülerinden gelişmiş WordPress temalarına ve eklentilerine kadar her türlü dijital varlığı satın alabilirsiniz. Platform kullanıcıların basit bir gezinme deneyimi yaşamasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Envato Hesap Satın Al
Envato işletmelerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan bir pazar yeri koleksiyonu sunarak kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Örneğin, tasarım ürünleri için çözüm arayanlar Envato Elements’i tercih edebilirken, özel yaratıcılık ve teknik hizmetlerden yararlanmak isteyenler serbest çalışanlarla bağlantı kurmak için Envato Studio’yu tercih ederler. Envato’nun sunmuş olduğu çeşitli yaratıcı ürünlere erişim sağlayabilirsiniz:

  • ThemeForest – Web sitesi şablonları ve WordPress temaları için geniş bir seçenek sunar.
  • CodeCanyon – PHP betikleri, eklentiler ve mobil uygulama şablonları gibi dijital ürünlerin bulunduğu bir platformdur.
  • VideoHive – Stok video ve görüntü efektleri sunarak video üreticilerine çeşitli seçenekler sunar.
  • AudioJungle – Stok müzik ve ses efektleri sağlayarak ses prodüksiyonu için bir kaynak sunar.
  • GraphicRiver – Logo, yazı tipi ve diğer grafik varlıklar gibi çeşitli grafik kaynaklarını içeren bir platformdur.
  • PhotoDune – Fotoğrafçılık tutkunları için stok fotoğraflar sunar ve çeşitli görsel içeriklere erişim sağlar.

3DOcean’da onlardan biridir. Bu ise 3B modeller ve materyaller gibi üç boyutlu grafik kaynakları sunar ve kullanıcıların projelerinde kullanabilecekleri çeşitli seçenekler sunar.

Envato Hesap Al
Envato satın al gelişmiş özellikleri ile oldukça avantajlıdır. Uygulama içi mesajlaşma, Envato Elements premium ile çalışırken tercih ettiğiniz profesyonellerle iletişim kurmanızı sağlayan önemli bir özelliktir. İçerik üreten kişilerle iyi bir ilişki kurmak, projenin başarılı bir şekilde tamamlanması için hayati öneme sahiptir.

Uygulama içi mesajlaşma özelliği, size ve işbirliği yapacağınız kişilere projenizin detaylarını tartışma ve beklentilerinizi belirleme imkanı sunar. Ayrıca serbest çalışanlarınız için teslim tarihleri belirleyebilir ve istediğiniz sonuçları bekleyebilirsiniz. Bu özellik aynı zamanda önemli dosyaların, özetlerin, proje dosyalarının, belgelerin ve benzerlerinin değiş tokuşunu kolaylaştırır.

Güvenilir Envato Hesap Satın Al
Envato güçlü ve destekleyici bir topluluğa sahiptir ve bu topluluk önerileri ile sizlere yardımcı olabilir. Envato Tuts+, platformdaki diğer kullanıcılara ulaşmanıza olanak tanır ve 20.000’den fazla öğreticiye erişim sağlar. Eğer müşteri desteğine ulaşmadan önce yalnız çalışmayı ve tasarım oluşturmayı tercih ediyorsanız, bu platform sizin için en iyi seçenek olabilir.

Proje yönetimi farklı bir ekip veya işbirliği yapacağınız diğer taraflarla çalışırken son derece önemlidir. Bu projeleri incelemenize, onaylamanıza veya reddetmenize olanak tanırken aynı zamanda projenin vizyonunu korumanıza ve işinizin kalitesini sağlamanıza yardımcı olur. Platform işbirliğini kolaylaştırmak için tasarlanmış çeşitli proje yönetimi araçları sunar.

Envato Hesap Fiyatları
Siz de bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız ve Envato hesap satın al seçeneklerine bakıyorsanız, firmamız size bu seçenekleri sunmaktadır. Envato hesap fiyatları firmamız tarafından en uygun seviyeler ile sizlere sunulmaktadır. Bu kapsamda tüm seçeneklere bakarak siparişlerinizi hemen oluşturabilir, hesaplarınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Değerlendirmeler (0)
0 ★
Puan
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

Henüz hiç yorum yok.

“1 Aylık Envato Elements Satın Al” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll To Top
Close
Close
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepet
WhatsApp
Close

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam et